Ергономічні крісла Kulik system

650 грн.
800 грн.
1500 грн.
2200 грн.
1500 грн.
1800 грн.
1900 грн.
2300 грн.
2200 грн.
3000 грн.
3600 грн.
10900 грн.

Фахівці української компанії Kulik System розробили унікальну конструкцію ергономічного крісла з анатомічним ефектом, яка до абсолюту повторює природні вигини тіла і коригує правильність осанки без самоконтролю.

Крісла мають унікальні форми спинки і сидіння, а також механізми різних регулювань, що робить крісло багатофункціональним і комфортним. При виробництві крісел Kulik System використовуються тільки високоякісні матеріали. Оббивна тканина мікровелюр виробництва Бельгії, шкіра і екошкіра - Італія, комплектуючі - Італія, Чехія. Підбір колірної гамми, якість і естетичний вигляд впишуться у будь-який дизайн та ушляхетнять приміщення будинку чи офісу.

Система зниження навантаження на хребет, завдяки унікальності системи, захищає хребет від статичних мікротравм, м'язової напруги і втоми від довгого сидіння, нівелює травматичну завантаженість  міжхребцевих дисків. І, як наслідок - це універсальна можливість естетичної корекції фігури і удосконалення осанки. Завдяки особливій специфіці, крісло повертає тілу його природне комфортне положення, "примушуючи" хребет правильно розподіляти навантаження. Особливі функції виконує система підтримки і корекції поперекового відділу хребта, розслабляючи та розвантажуючи міжхребцеві  диски.

Використані системи в кріслах "Kulik System":

Система корекції осанки

Система стабілізації грудного відділу

Система зниження навантаження на поперек

Повтор анатомічного вигину

Контроль положення тазу

Зниження статичного навантаження

Забезпечення циркуляції повітря

Система зниження навантаження на куприк

Система Kulik System запатентована і є інтелектуальною власністю компанії, продукція якої схвалена і рекомендована до застосування провідними фахівцями в області профілактики і лікування захворювань хребта. Усі товари мають європейський знак якості класу СЕ і заслужили високу оцінку екологів, гігієністів і епідеміологів.