Купити шафу-купе в Рівному

Інтернет магазин "АЛЛОМЕБЛІ" пропонує якісні шафи-купе від вітчизняних виробників. Завдяки поєднанню естетичності та функціональності їх можна встановлювати як в невеликому передпокої, так і в просторій вітальні, розкішній спальні та яскравій дитячій.

Шафи-купе користуються величезним попитом, адже за рахунок розсувних дверей можна досягти економії місця і збільшення простору, якого в наших квартирах так не вистачає.

В шафах, що ми пропонуємо, використовуються тількі якісні розсувні системи, які розраховані на довгі роки роботи. Слід зазначити, що від якості напрямних залежить безшумність, легкість ковзання дверей і термін служби шаф-купе.

Двері шаф-купе можуть бути виконані з ДСП, МДФ, ротангу, бамбуку, дзеркала та широкого спектру поєднання даних матеріалів. Встановлюючи дзеркальні двері ви автоматично отримуєте візуальний ефект додаткового простору і робите приміщення світлішим.

Обробка ПВХ-кантом зовнішніх торцевих елементів допоможе зберегти зовнішній вигляд ваших меблів навіть після багатьох років експлуатації.

Кольорова палітра у шаф-купе досить широка. Завжди привертають увагу насичені, багаті кольори. Але потрібно пам'ятати, що темний колір поглинає багато світла. Отже, якщо кімнату потрібно зробити світлою, то і колір меблів теж повинен бути таким.

При замовленні товару враховуйте той факт, що динамічний діапазон і розрядність кольорів зображень та моніторів в деяких випадках обмежені, тому відтінки товару можуть дещо відрізнятись від тих, що Ви бачите на сайті.